Markizy

Markizy to systemy przeciwsłoneczne stosowane w celu zaciemnienia dużych powierzchni takich jak tarasy, balkony czy ogrody.

Stanowią naturalną klimatyzację – dzięki zatrzymaniu na materiale promieni słonecznych które nie docierają do szyb w efekcie obniżając temperaturę wewnątrz pomieszczenia. W pochmurne dni ochronią nas przed lekkimi opadami deszczu który bez problemu spływa po tkaninie.

Prosta konstrukcja oparta na głównej belce nośnej i rozkładanych ramionach daje możliwość ustawienia tkaniny w odpowiednim dla nas położeniu. Ogromna paleta materiałów i modeli sprawia, że markizy idealnie komponują się z elewacją budynku.

Występują w dwóch wersjach: ze sterowaniem ręcznym za pomocą korby lub elektrycznym na przełącznik naścienny tudzież pilota.

Dostępna automatyka sterowania elektrycznego sprowadza do minimum naszą kontrolę, zapewniając rozwijanie i zwijanie materiału w czasie słonecznych dni lub silnego wiatru. Ponadto programator czasowy umożliwi pełną osłonę w wyznaczonej przez nas godzinie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa i pomiaru.
Zadzwoń teraz!
wzorowyrzetelnalogo facebooklogo google plus

Rolety i Żaluzje WinRol - al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław, biuro@winrol.pl tel. 506 276 482 | 518 328 298

Rolety i Żaluzje WinRol
al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław
e-mail: biuro@winrol.pl
logo facebooklogo google plus
wzorowy rzetelna