Moskitiery

Moskitiery to nic innego jak siatki chroniące przed owadami. Ich prosta konstrukcja składa się z aluminiowej ramy lakierowanej w różnych kolorach i zakładanej na nią siatki z powlekanego włókna węglowego w kolorze szarym lub czarnym.

Dostępnych jest kilka modeli moskitier tj.: ramkowe, rolowane, drzwiowe. Mogą być one montowane w całości bezinwazyjnie przy pomocy zaczepu obrotowego, który umożliwia zdjęcie siatki w kilka sekund i schowania jej na zimę. Możemy ją również zostawić, ponieważ moskitiera w całości odporna jest na warunki atmosferyczne.

Drzwi balkonowe lub tarasowe najlepiej osłonić siatką drzwiową montowana na zawiasie z funkcją samozamykacza który za każdym razem po otwarciu drzwi będzie je automatycznie zamykać.

Do okien bardziej nietypowych idealnym rozwiązaniem jest moskitiera rolowana która działa na podobnej zasadzie jak roleta. Siatka nawija się na rurę nawojową ze zintegrowaną sprężyną która zapewnia odpowiednie napięcie a boczne prowadnice dodatkowo uszczelniają boki przed nieproszonymi insektami.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa i pomiaru.

Zadzwoń teraz!

wzorowyrzetelnalogo facebooklogo google plus

Rolety i Żaluzje WinRol - al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław, biuro@winrol.pl tel. 506 276 482 | 518 328 298

Rolety i Żaluzje WinRol

al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław

e-mail: biuro@winrol.pl
logo facebooklogo google plus
wzorowy rzetelna