Moskitiery

Moskitiery w ofercie firmy WinRol

Moskitiery czyli siatki chroniące przed owadami mają za zadanie zapewnić odpowiednią ochronę przed “robakami” kiedy nasze okna będą otwarte. Dzieję się tak, dzięki siatce z powlekanego włókna węglowego której splot jest na tyle gęsto wykonany, że stwarza kratę dla “nieproszonych gości”.

Rodzaje moskitier

W naszej ofercie znaleźć można różnego rodzaju moskitiery takie jak :
Moskitiery ramkowe których kształt opiera się na kwadratowej bądź prostokątnej ramce aluminiowej. Moskitiery te mocowane są do większości okien zwykłych, w sposób bezinwazyjny przy pomocy zaczepu obrotowego blokującego się na ramie okna.

Moskitiery rolowane których zasada działania jest bardzo podobna do rolety tzn. ukryta w kasecie osłonowej siatka jest całkowicie rozwijana do samego dołu prowadnicy które również w większości wykonane są z aluminium. Tworząc na jej całej powierzchni skuteczną ochronę przed owadami. Moskitiery te mocowane są na dwa sposoby – bezinwazyjnie przy pomocy taśmy piankowej bądź inwazyjnie na wkręty do ramy okna.

Moskitiery drzwiowe czyli siatki osadzone na profilu drzwiowym, z belką rozporową odpowiadającą za odpowiednią sztywność całych drzwi. Moskitiery drzwiowe działają jak zwykłe drzwi, które możemy otwierać i zamykać tworząc skuteczną ochronę przed robakami. W większości wykonuje się je do drzwi balkonowych bądź tarasowych.

Wszystkie z wymienionych moskitier odporne są na działanie czynników zewnętrznych takich jak deszcz czy śnieg. Występuję również w kolorach drewopodobnych.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa i pomiaru.

Zadzwoń teraz!

wzorowyrzetelnalogo facebooklogo google plus

Rolety i Żaluzje WinRol - al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław, biuro@winrol.pl tel. 506 276 482 | 518 328 298

Rolety i Żaluzje WinRol

al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław

e-mail: biuro@winrol.pl
logo facebooklogo google plus
wzorowy rzetelna