W tym trudnym czasie warto wspierać polskie firmy – również te z branży wnętrzarskiej. Tym bardziej, że wyroby polskich marek nie odbiegają niczym od tych zagranicznych. Zapoznaj się ze szczegółami projektu #wspierampolskidesign i daj się zainspirować!

Więcej na temat projektu #wspierampolskidesign

Projekt został zapoczątkowany przez Kamilę Jakubowską-Szmyd z MilaLook, Filipinę Hanus oraz Yassenę Hristov. To akcja organizowana z myślą o mniejszych i większych polskich przedsiębiorstwach z branży wnętrzarskiej. Warto nieco rozsławić polskie produkty, które wciąż, zupełnie nie słusznie, pozostają w cieniu wyrobów zagranicznych.

W ramach tego projektu wnętrza urządzane są z zastosowaniem polskich mebli i dodatków. Kolejno, aranżacja jest utrwalana na fotografiach. Efekty sesji fotograficznej są udostępniane dla szerszej publiczności, jako zachęta do zgłębienia tej tematyki. Innymi słowy – chcąc stworzyć aranżację jak z okładki najlepszego magazynu wnętrzarskiego warto sięgnąć właśnie po polskie produkty. Przekonaj się!

Gdzie można obejrzeć zdjęcia? Po prostu wpisz w wyszukiwarkę hasztag #wspierampolskidesign a z pewnością szybko odnajdziesz efekty sesji zdjęciowej. Zaaranżowano całe wnętrze mieszkalne, w tym między innymi salon, kuchnię, łazienkę i sypialnię. To dopiero pierwsza sesja zdjęciowa z tej serii, zatem warto na bieżąco śledzić rozwój projektu szukając inspiracji.

Zaaranżuj wnętrze w polskim, nowoczesnym stylu

W ramach projektu #wspierampolskidesign można poznać polskie marki, takie jak THE GOOD LIVING&CO, ABSYNTH, Nurt czy Pani Jurek. To jednak zaledwie ułamek propozycji, jakie można znaleźć na polskim rynku wnętrzarskim.

Co ważne, promowane marki znacznie się od siebie różnią pod względem stylistyki wyrobów. Nowoczesne polskie marki oferują nie tylko produkty w typie industrialnym czy loftowym, ale także luksusowe dodatki. Wszystkie te propozycje połączono ze sobą tworząc spójną aranżację, dzięki zastosowaniu zbliżonej szaty kolorystycznej. Całość prezentuje się doskonale! Również Ty możesz stworzyć ekskluzywne wnętrze z zastosowaniem produktów polskich marek. Warto podkreślić, że we wspomnianym projekcie wykorzystano nie tylko meble i dodatki, ale także ozdoby i dzieła sztuki polskich twórców. To chociażby wyroby Huty Szkła Kryształowego Julia czy też obrazy z Galerii ART IN ARCHITECTURE.

Tworząc aranżacje warto pamiętać również o dekoracjach okiennych, zapewniających estetykę i prywatność. Zwróć uwagę na produkty wrocławskiej firmy Winrol. Znajdziesz tu wszystko, co potrzebne do dekoracji okien – rolety, żaluzje, plisy, moskitiery czy zasłony. Wyroby te tworzone są z najróżniejszych materiałów, a ich styl i funkcje są bardzo różnorodne. Dlatego bez trudu znajdziesz produkt idealny. Szukasz drewnianych żaluzji, rolet rzymskich, rolet dachowych czy przyszybowych? A może interesują Cię eleganckie zasłony w niestandardowym stylu? Wszystko to znajdziesz w jednym miejscu. Zapraszamy!