fbpx

Rolety Dachowe

Rolety dachowe w ofercie firmy WinRol

Rolety dachowe, znane także jako rolety połaciowe, to osłony zaprojektowane specjalnie do montażu na oknach dachowych. Nasza firma posiada bogatą ofertę takich rolet renomowanych producentów jak FAKRO oraz VELUX. Oferujemy zarówno rolety dachowe wewnętrzne, jak i rolety przeznaczone do instalacji na oknach połaciowych na zewnątrz pomieszczeń a także plisy, żaluzje oraz markizy dachowe. Różnorodność dostępnych modeli i wariantów kolorystycznych oraz opcji sterowania sprawia, że każdy Klient znajdzie w naszej ofercie odpowiednią dla swoich potrzeb osłonę okien dachowych.

Rolety dachowe wewnętrzne

Rolety dachowe wewnętrzne to osłony przeznaczone do okien połaciowych, gdzie konieczne jest osłonięcie całej skośnej szyby. Zastosowanie kasety osłonowej wyposażonej w mechanizm sprężynowy i bocznych prowadnic pozwala na zatrzymanie tkaniny w dowolnej pozycji bez efektu wybrzuszania się materiału.

Osprzęt rolety wykonany jest z aluminium lakierowanego na kolor srebrny, a za dopłatą na każdy inny z palety barw RAL. W wersji mini dostępne są rolety połaciowe bez kasety i prowadnic , zastąpionych stoperami umożliwiającymi zatrzymanie tkaniny w trzech pozycjach: górnej, środkowej i dolnej.

W naszej ofercie dostępne są zarówno rolety wykonane z tzw. materiałów dziennych, nie zatrzymujących a rozpraszających jedynie światło słoneczne oraz modele rolet wewnętrznych z materiałów podgumowanych black out, które skutecznie blokują uciążliwe słońce. Stopień przenikalności materiałów dziennych zależy od barwy. Im ciemniejszy kolor wybierzemy, tym większy stopień zaciemnienia uzyskamy.

Podobną funkcję jak rolety spełniają plisy i żaluzje dachowe, z tym, że żaluzje pozwalają nam, dzięki możliwości ustawiania pod różnym kątem lamelek aluminiowych, na płynną regulację natężenia promieniowania słonecznego w pomieszczeniu,.

Rolety dachowe zewnętrzne

Ten typ rolet stanowi doskonałe zabezpieczenie przed nadmiernym nagrzewaniem się okna. Konstrukcja kasetowa z aluminiowymi prowadnicami, z pancerzem wypełnionym pianką, zapewnia skuteczną ochronę przed uciążliwym promieniowaniem słonecznym. Rolety połaciowe zewnętrzne w skuteczny sposób zatrzymuje na sobie energię słoneczną, która nie dociera do szyby, nie przenika do pomieszczenia i nie powoduje tak uciążliwego dla domowników wzrostu temperatury. Stanowią klimatyzator regulujący w naturalny sposób temperaturę w pomieszczeniu.

Zewnętrzne rolety połaciowe dostępne są w dwóch opcjach sterowania: manualnej oraz elektronicznej, z zastosowaniem baterii solarnych. Zastosowani wersji elektrycznej z wykorzystaniem baterii ładowanych energią słoneczną zapewnia niebywały komfort użytkowania, między innymi możliwość sterowania roletami z każdego miejsca w domu.

Tańszą alternatywę dla rolet stanowią markizy do okien dachowych. Działają w sposób podobny do rolet zewnętrznych, lecz dają nam możliwość większego doświetlenia pomieszczenia. Pozwala na to tkanina, z której wykonana jest markiza. Perforowana na całej powierzchni zatrzymuje energię słoneczną bez większego zaciemnienia pomieszczenia.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

COPYRIGHT BY WINROL Ⓒ 2021 | REALIZACJA: MEDIA CLICK