Rolety Klasyczne

Rolety klasyczne w ofercie firmy WinRol

Rolety materiałowe klasyczne to osłony okienne które idealnie sprawdzą się zarówno w wnętrzach klasycznych jak i tych bardziej wyszukanych stylowo. Prostota wykonania rolet materiałowych sprawia, że produkt ten jest dość minimalistyczny i można go łączyć z innymi osłonami takimi jak firany, zasłony czy rolety rzymskie.

Rolety klasyczne w wersji mini i maxi

Rolety materiałowe w wersji klasycznej, możemy mocować do ściany, sufitu bądź skrzydła okiennego. Uchwyty montażowe możemy dobrać do koloru okna bądź wykonać je w standardowym kolorze białym. Listwa dolna zakończająca tkaninę wykonana jest z aluminium a jej kolor dobierany jest pod uchwyty montażowe. Roleta klasyczna w wersji standardowej jest wolnowisząca czyli ze swobodnie wiszącym dołem tkaniny jednak na życzenie klienta istnieje opcja dodatku mocowania dolnego które przytrzyma materiał przy uchylonym oknie. Sterowanie roletą odbywa się manualnie przy pomocy łańcuszka koralikowego – roletki mini okienne, rolety maxi w których istnieje możliwość bardziej wygodnego rozwiązania z  zastosowaniem napędu elektrycznego, który będziemy obsługiwać przełącznikiem naściennym lub pilotem. Dla klientów szukających jeszcze większej wygody, istnieje możliwość współpracy z inteligentnym sterowaniem w domu.

Ogromna ilość materiałów w roletach klasycznych daje wiele możliwości wyboru, począwszy od tkanin dziennych – jednolitych i wzorzystych po tkaniny podgumowane czyli te najbardziej zaciemniające. To jaka tkanina będzie najlepsza w naszej rolecie materiałowej uzależnione jest od funkcji jakie powinna ona spełniać, nie tylko od walorów estetycznych i wizualnych bo przecież to funkcjonalność powinna być wyznacznikiem całej reszty.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa i pomiaru.

Zadzwoń teraz!

wzorowyrzetelnalogo facebooklogo google plus

Rolety i Żaluzje WinRol - al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław, biuro@winrol.pl tel. 506 276 482 | 518 328 298

Rolety i Żaluzje WinRol

al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław

e-mail: biuro@winrol.pl
logo facebooklogo google plus
wzorowy rzetelna