fbpx

Rolety Klasyczne

Rolety klasyczne w ofercie firmy WinRol

Rolety materiałowe klasyczne to osłony okienne które idealnie sprawdzą się zarówno w wnętrzach klasycznych jak i tych bardziej wyszukanych stylowo. Prostota wykonania rolet materiałowych sprawia, że produkt ten jest dość minimalistyczny i można go łączyć z innymi osłonami takimi jak firany, zasłony czy rolety rzymskie.

Rolety klasyczne w wersji mini i maxi

Rolety materiałowe w wersji klasycznej, możemy mocować do ściany, sufitu bądź skrzydła okiennego. Uchwyty montażowe możemy dobrać do koloru okna bądź wykonać je w standardowym kolorze białym. Listwa dolna zakończająca tkaninę wykonana jest z aluminium a jej kolor dobierany jest pod uchwyty montażowe. Roleta klasyczna w wersji standardowej jest wolnowisząca czyli ze swobodnie wiszącym dołem tkaniny jednak na życzenie klienta istnieje opcja dodatku mocowania dolnego które przytrzyma materiał przy uchylonym oknie. Sterowanie roletą odbywa się manualnie przy pomocy łańcuszka koralikowego – roletki mini okienne, rolety maxi w których istnieje możliwość bardziej wygodnego rozwiązania z  zastosowaniem napędu elektrycznego, który będziemy obsługiwać przełącznikiem naściennym lub pilotem. Dla klientów szukających jeszcze większej wygody, istnieje możliwość współpracy z inteligentnym sterowaniem w domu.

Ogromna ilość materiałów w roletach klasycznych daje wiele możliwości wyboru, począwszy od tkanin dziennych – jednolitych i wzorzystych po tkaniny podgumowane czyli te najbardziej zaciemniające. To jaka tkanina będzie najlepsza w naszej rolecie materiałowej uzależnione jest od funkcji jakie powinna ona spełniać, nie tylko od walorów estetycznych i wizualnych bo przecież to funkcjonalność powinna być wyznacznikiem całej reszty.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

Pomiary

Poniedziałek - Piątek
506 276 482