fbpx

Rolety Przyszybowe

Rolety przyszybowe w ofercie firmy WinRol

Rolety przyszybowe to najbardziej popularne osłony okienne jakie widzimy w większości okien. Jedna z pierwszych osłon okiennych która zaistniała na rynku wiele lat temu i która wciąż cieszy się dużym zainteresowaniem ze strony naszych klientów. To wszystko dzięki funkcjonalności i praktyczności które gwarantują łatwość użytkowania rolet przez wiele lat.

Rolety przyszybowe dzień i noc

Jako ciekawą opcję w wyborze, możemy zaproponować Państwu rolety przyszybowe dzień i noc. Model w którym tkanina podzielona jest na kilkanaście poziomych pasów – pas transparentny działający jak klasyczna firana oraz pas zaciemniający czyli zasłona. Połączenie tych dwóch materiałów zapewnia użytkownikom zdecydowanie większy komfort niż zwykła roleta. W ciągu dnia odpowiednio ustawione pasy gwarantują prywatność a przy tym dają duże pole widzenia przez nasze okno. Gdy zachodzi potrzeba, rolety dzień i noc skutecznie ochronią nasze wnętrze przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.

Rolety przyszybowe możemy podzielić na dwie grupy – rolety w półkasecie mocowanej przy pomocy wkrętów do listew przyszybowych oraz rolety z pełną kaseta mocowaną bezinwazyjnie przy pomocy taśm piankowych. Wybór odpowiedniego modelu oczywiście uzależniony jest od rodzaju listew przyszybowych jakie posiadają nasze okna. Sterowanie roletą odbywa się przy pomocy łańcuszka koralikowego który pozwala zatrzymać tkaninę w dowolnej pozycji na oknie.

Osprzęt rolet przyszybowych dostępny jest w wielu kolorach m.in. białym, brązowym, srebrnym oraz kolorach drewnopochodnych. Kolorystyka tkanin pozostawia nam oczywiście ogrom wyboru a impregnat nakładany na materiał ma zapewnić dłuższą żywotność materiału.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

Pomiary

Poniedziałek - Piątek
506 276 482