fbpx

Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe w ofercie firmy WinRol

Żaluzje aluminiowe to jeden z najstarszych z dostępnych systemów osłonowych do okien. Dzięki zmianom, jakie w nich zaszły na przestrzeni tych kilku lat, nadal wzbudzają duże zainteresowanie. I to nie tylko poprzez walor dekoracyjny we wnętrzu ale również ze względów funkcjonalnych są ciekawym systemem osłonnym. Szczególnie warto zainteresować się żaluzjami gdy nasze wnętrze ma być w stylu industrialnym lub nowoczesnym.

Żaluzje aluminiowe w rozmiarach 25mm i 50mm

W tej chwili wybór koloru żaluzji jest ogromny. Poza różnorodnymi standardowymi odcieniami występują również lamele specjalne tzn. perforowane, szczotkowane oraz drewnopodobne. Same lamele występują w dwóch wymiarach: 25 oraz 50 mm. Przy szerszych żaluzjach jest możliwość zastosowanie bardziej dekoracyjnej drabinki taśmowej.

Modele żaluzji aluminiowych

Żaluzje aluminiowe 25mm oferujemy w dwóch wariantach:
– modelu klasycznym 25mm z górną rynną w kształcie ceownika
– modelu venus 25mm z płaską rynną górną
Żaluzje aluminiowe 50mm oferujemy wyłącznie w modelu klasycznym z górną rynną aluminiową w kształcie ceownika. Sterowanie żaluzji aluminiowych działa na zasadzie pokrętła i sznura, łańcuszka koralikowego lub samych sznurów. Dzięki samodzielnej regulacji to od nas zależy ile światła dostanie się do danego pomieszczenia. Plus żaluzji jest taki, że wystarczy odsłonić lamele, by wpuścić nieco światła do wnętrza, bez konieczności podciągnięcia całej żaluzji do góry.
Sam montaż żaluzji aluminiowych jest do listew przyszybowych, ramy skrzydła okiennego lub ściany i sufitu. Istnieje również możliwość zastosowanie prowadzenia żyłkowego, dzięki któremu podczas uchylenia okna żaluzja nadal pozostaje przy szybie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

Pomiary

Poniedziałek - Piątek
506 276 482