Żaluzje Aluminiowe

Żaluzje aluminiowe w ofercie firmy WinRol

Żaluzje aluminiowe to jeden z najstarszych z dostępnych systemów osłonowych do okien. Dzięki zmianom, jakie w nich zaszły na przestrzeni tych kilku lat, nadal wzbudzają duże zainteresowanie. I to nie tylko poprzez walor dekoracyjny we wnętrzu ale również ze względów funkcjonalnych są ciekawym systemem osłonnym. Szczególnie warto zainteresować się żaluzjami gdy nasze wnętrze ma być w stylu industrialnym lub nowoczesnym.

Żaluzje aluminiowe w rozmiarach 25mm i 50mm

W tej chwili wybór koloru żaluzji jest ogromny. Poza różnorodnymi standardowymi odcieniami występują również lamele specjalne tzn. perforowane, szczotkowane oraz drewnopodobne. Same lamele występują w dwóch wymiarach: 25 oraz 50 mm. Przy szerszych żaluzjach jest możliwość zastosowanie bardziej dekoracyjnej drabinki taśmowej.

Modele żaluzji aluminiowych

Żaluzje aluminiowe 25mm oferujemy w dwóch wariantach:
– modelu klasycznym 25mm z górną rynną w kształcie ceownika
– modelu venus 25mm z płaską rynną górną
Żaluzje aluminiowe 50mm oferujemy wyłącznie w modelu klasycznym z górną rynną aluminiową w kształcie ceownika. Sterowanie żaluzji aluminiowych działa na zasadzie pokrętła i sznura, łańcuszka koralikowego lub samych sznurów. Dzięki samodzielnej regulacji to od nas zależy ile światła dostanie się do danego pomieszczenia. Plus żaluzji jest taki, że wystarczy odsłonić lamele, by wpuścić nieco światła do wnętrza, bez konieczności podciągnięcia całej żaluzji do góry.
Sam montaż żaluzji aluminiowych jest do listew przyszybowych, ramy skrzydła okiennego lub ściany i sufitu. Istnieje również możliwość zastosowanie prowadzenia żyłkowego, dzięki któremu podczas uchylenia okna żaluzja nadal pozostaje przy szybie.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa i pomiaru.

Zadzwoń teraz!

wzorowyrzetelnalogo facebooklogo google plus

Rolety i Żaluzje WinRol - al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław, biuro@winrol.pl tel. 506 276 482 | 518 328 298

Rolety i Żaluzje WinRol

al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław

e-mail: biuro@winrol.pl
logo facebooklogo google plus
wzorowy rzetelna