Zasłony

Zasłony w ofercie firmy WinRol

Najbardziej popularne i praktyczne osłony okienne które przesłaniają nasze okna od wielu lat. Efekt który nadają idealnie wkomponuję się w większość klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Zasłony zapewniają niepowtarzalny klimat, ocieplając każde nawet najbardziej surowe wnętrza. Walory estetyczne które zapewniają nam zasłony stawiają te osłony na pierwszym miejscu w kolejce najczęściej wybieranych osłon. Oprócz walorów wizualnych, zasłony zapewnią nam skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, zaciemniając w bardzo dużym stopniu każde wnętrze. Możliwość łączenia ze sobą kilku fragmentów tkaniny, daje wiele możliwości przesłonięcia dużych powierzchni okiennych.

Karnisze do zasłon

Karnisze do zasłon dzielimy na dwa rodzaje: karnisze sufitowe gdzie w chwili obecnej najbardziej popularny jest karnisz w systemie KS oraz karnisze ścienne. Występują one w określonych szerokościach jednak łączniki gwarantują stabilne połączenia z możliwością wydłużenia ich o kolejne centymetry. Subtelne wykończenie oraz specjalnie wózki karnisza sufitowego KS sprawiają, że jest on praktycznie niewidoczny po całkowitym rozciągnięciu tkaniny zasłonowej. Ciekawą opcją w montażu ściennym jest wykorzystanie karnisza wykonanego z rurek hydraulicznych gwarantujących industrialne wykończenie które w połączeniu z firanami i zasłonami na kółkach, zachwyci swym oryginalnym stylem.

Ogromna ilość kolorów oraz wzorów tkanin zapewni niebywały wybór, nawet dla najbardziej wymagających klientów, szukających nieszablonowych rozwiązań na przesłonięcie okien. Efekt wizualny który zapewnią nam zasłony może utrzymywać się niebywale długo a to wszystko dzięki możliwości prania tkanin, którym takie zabiegi pielęgnacyjne zapewnią większą żywotność.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Skorzystaj z bezpłatnego doradztwa i pomiaru.

Zadzwoń teraz!

wzorowyrzetelnalogo facebooklogo google plus

Rolety i Żaluzje WinRol - al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław, biuro@winrol.pl tel. 506 276 482 | 518 328 298

Rolety i Żaluzje WinRol

al. Karkonoska 25a, 53-015 Wrocław

e-mail: biuro@winrol.pl
logo facebooklogo google plus
wzorowy rzetelna