fbpx

Zasłony

Zasłony w ofercie firmy WinRol

Najbardziej popularne i praktyczne osłony okienne które przesłaniają nasze okna od wielu lat. Efekt który nadają idealnie wkomponuję się w większość klasycznych i nowoczesnych wnętrz. Zasłony zapewniają niepowtarzalny klimat, ocieplając każde nawet najbardziej surowe wnętrza. Walory estetyczne które zapewniają nam zasłony stawiają te osłony na pierwszym miejscu w kolejce najczęściej wybieranych osłon. Oprócz walorów wizualnych, zasłony zapewnią nam skuteczną ochronę przed promieniami słonecznymi, zaciemniając w bardzo dużym stopniu każde wnętrze. Możliwość łączenia ze sobą kilku fragmentów tkaniny, daje wiele możliwości przesłonięcia dużych powierzchni okiennych.

Karnisze do zasłon

Karnisze do zasłon dzielimy na dwa rodzaje: karnisze sufitowe gdzie w chwili obecnej najbardziej popularny jest karnisz w systemie KS oraz karnisze ścienne. Występują one w określonych szerokościach jednak łączniki gwarantują stabilne połączenia z możliwością wydłużenia ich o kolejne centymetry. Subtelne wykończenie oraz specjalnie wózki karnisza sufitowego KS sprawiają, że jest on praktycznie niewidoczny po całkowitym rozciągnięciu tkaniny zasłonowej. Ciekawą opcją w montażu ściennym jest wykorzystanie karnisza wykonanego z rurek hydraulicznych gwarantujących industrialne wykończenie które w połączeniu z firanami i zasłonami na kółkach, zachwyci swym oryginalnym stylem.

Ogromna ilość kolorów oraz wzorów tkanin zapewni niebywały wybór, nawet dla najbardziej wymagających klientów, szukających nieszablonowych rozwiązań na przesłonięcie okien. Efekt wizualny który zapewnią nam zasłony może utrzymywać się niebywale długo a to wszystko dzięki możliwości prania tkanin, którym takie zabiegi pielęgnacyjne zapewnią większą żywotność.

Poradniki wideo

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

COPYRIGHT BY WINROL Ⓒ 2021 | REALIZACJA: MEDIA CLICK