Potrzebujesz schludnego i funkcjonalnego wystroju okna? Plisy okienne niezawodnie służą przez wiele lat, nadają się do domu i biura, urządzonych w różnych stylach. Uniwersalne systemy ochrony przeciwsłonecznej montuje się na oknach o wszystkich kształtach i rozmiarach. Producent posiada duży wybór kolorów, najpopularniejsze modele, niezawodne podzespoły.


Korzyści i zalety plis okiennych


• Różnorodność form, rodzajów sterowania, opcji montażu (inwazyjny oraz bezinwazyjny).
• Połączenie z nowoczesnymi i tradycyjnymi draperiami, nieprzezroczyste.
• Duża kolekcja i szeroka gama tkanin w wielu kolorach.
• Łatwa kontrola za pomocą sznurka, uchwytu, łańcucha lub napędu elektrycznego.
• Łatwa naprawa, instalacja i demontaż.


Zastosowanie plis okiennychPlisy okienne można stosować we wszystkich pomieszczeniach mieszkalnych i niemieszkalnych. Mają zgrabny wygląd, są funkcjonalne, praktyczne w użytkowaniu. Materiał odpycha kurz, nie blaknie na słońcu, a profil nie odkształca się po latach użytkowania. Możliwe jest sterowanie automatyczne lub mechaniczne. W pierwszym przypadku w systemie zostanie zamontowany napęd elektryczny, do którego dołączony jest wygodny pilot.
W drugim przypadku znajduje się łańcuszek z rączką lub sznurkiem. Rolety plisowane montuje się na każdym typie okien: plastikowe (PCV), drewniane, aluminiowe, metalowo-plastikowe, otwierane w dowolnym kierunku: obrotowe, składane, wiszące, że składanym skrzydłem.
Szeroka gama modeli plis okiennych pozwala na doskonałe zacienienie, zarówno dla zwykłych okien prostokątnych, jak i o skomplikowanych kształtach: skośnych, trapezowych, różnego rodzaju łuki. Wąskie profile wyglądają bardziej elegancko, uniwersalny uchwyt do montażu na ścianie i suficie jest schowany za profilem i nie psuje wyglądu.Plisy okienne na balkonSzukasz wygodnego, praktycznego i niezawodnego sposobu na dekorację okien? Plisy okienne na balkon to atrakcyjna propozycja dla osób ceniących wygodę i estetykę. Stylowa plisowana tkanina, trwała konstrukcja, skuteczna ochrona przed blaknięciem to najlepsze rozwiązanie w najlepszej cenie. System ochrony przeciwsłonecznej wygląda stylowo na tle elewacji każdego domu, wygląda schludnie przez długi czas użytkowania.


Plisowana konstrukcja do kuchniPlisy okienne wykonane są z dwóch lub trzech profili aluminiowych, pomiędzy którymi rozciągnięte są lamele poliestrowe. Produkt schludnie prezentuje się po rozłożeniu i złożeniu. Całość jest zwarta, łatwo mocowana do ramy, sufitu, skrzydła lub listwy przyszybowej. Urządzenie można składać/rozkładać ręcznie lub automatycznie. W pierwszym przypadku sterowanie odbywa się za pomocą wygodnego uchwytu. Do drugiego dołączony jest pilot.

Plisy okienne do sypialni


Chcesz stworzyć relaksującą atmosferę w sypialni? Plisy okienne są idealne dla osób lubiących spać w ciągu dnia. Produkt szczelnie zamyka okna, nie przepuszcza promieni słonecznych, wygląda efektownie i jest łatwy w utrzymaniu czystości.


Plisowane rolety w saloniePlisowane rolety do salonu to modne i trwałe rozwiązanie do stworzenia wnętrza w stylu minimalizmu, eko, art deco i innych. To akcesorium cieszy się niezawodnością i estetyką. Osłona przeciwsłoneczna jest przeznaczona do dużych okien panoramicznych o różnych kształtach i do standardowych projektów. Niezawodna ochrona przed promieniami słonecznymi, dodatek do Twojego wnętrza, wygodna regulacja naturalnego światła – w jednym produkcie.


Rolety plisowane o dowolnym kształcieNowoczesne wnętrze oferuje wiele kreatywnych rozwiązań. Jednym z nich są plisy do okien prostokątnych.To jednoczęściowa tkanina, która została potraktowana różnymi kompozycjami, które sprawiają, że rolety są mocniejsze, bardziej odporne na zanieczyszczenia i promieniowanie UV. Dostępnych jest wiele wariacji kolorystycznych i tekstur, które uzupełnią każdy projekt.
Wolnowiszące plisy okienne są odpowiednie do wysokich skośnych okien, drzwi balkonowych. Podczas instalacji górna część jest przymocowana, a dolna część pozostaje wolna, stąd nazwa. Klasyczne opcje to popularna opcja otwierania okien. Płótno dobrze dopasowuje się do ramy, nie pozostawiając szczeliny i nie zwisa. Można nimi również ozdobić lukarny i okna skośne.Takie plisy do okien pionowych otwierają się nie tylko od dołu, ale także od góry, co pozwala na symulację oświetlenia.
Obie konstrukcje są łatwe w obsłudze, nie wymagają konserwacji i skomplikowanego czyszczenia. Stylowe wzory ochronią przed słońcem i stworzą przyjemny mikroklimat. Sterowane są za pomocą linki, łańcuszka i napędu elektrycznego.


Plisy do okien dachowychPrzytulność i wygoda na poddaszu jest niemożliwa bez odpowiednio dobranej zasłony. Jeśli myślisz o przekształceniu strychu w pokoju dziecinny, sypialnię lub kuchnie poszukaj solidnego, nowoczesnego rozwiązania w postaci plis okiennych. Rolety do okien dachowych to stylowy design przy zrównoważonych kosztach.


Rolety plisowane do świetlikówRolety plisowane to system naciągowy (stały), który zapewnia możliwość przesuwania prowadnic tkaniny po specjalnych, wzmacniających linkach za pomocą uchwytu sterującego lub za pomocą silnika elektrycznego. Do tej pory żaden inny system nie może stanowić godnej alternatywy dla plis okiennych sufitowych. Modele sufitowe stosuje się w przypadkach, gdy kąt nachylenia tkaniny względem ściany przekracza 45°.


Plisy do okien trójkątnychPlisy na okna trójkątne to świetna alternatywa dla produktów z tkanin. Są trwałe i atrakcyjne w designie. Aby zainstalować rolety plisowane, powinieneś skorzystać z usług doświadczonego montera. Kupujący ma dwie alternatywy – wolnowisząca i stała. Wolnowiszące plisy okienne są łatwiejsze w zarządzaniu i lepiej nadają się do często otwieranego okna. Stały projekt najlepiej nadaje się do okien, które są rzadko otwierane. Jednak nawet jeśli zainstalujesz stałą wersję, możesz zmienić położenie konstrukcji.