fbpx

Żaluzje Plisowane

Żaluzje plisowane w ofercie firmy WinRol

Żaluzje plisowane to jeden z najnowszych produktów osłonowych na rynku. Osłona dość minimalistyczna ze względu na wykonanie w którym do minimum ograniczone są elementy składowe żaluzji. Żaluzje plisowane są idealnym rozwiązaniem do większości zwykłych okien, dachowych oraz tych posiadających nietypowe kształty jak: trójkąty czy trapezy.

Model AB41 czyli najbardziej popularny system żaluzji plisowanej

To, co wyróżnia żaluzje plisowane od innych osłon okiennych to możliwość zasłonięcia dowolnej części okna poprzez regulację tkaniny w dwóch kierunkach – od dołu do góry oraz z góry w dół. Sterowanie najbardziej topowym modelem plisy czyli AB41 odbywa się za pomocą plastykowego uchwytu zakończającego tkaninę którym możemy swobodnie regulować odpowiednią wysokość rozwiniętego materiału. Oczywiście występuje wiele innych modeli dostosowanych do konkretnego rodzaju okna które mogą być sterowane nawet przy pomocy szura.

Rodzaje materiałów do żaluzji plisowanych

Wybór tkaniny do żaluzji plisowanych jest ogromny. Zarówno kolorystyka, jak i rodzaje tkanin pozwalają dopasować tkaninę do każdego wnętrza. Wybrany materiał może spełniać funkcję rozproszenia światła, stwarzając przy tym atmosferę intymności lub bardzo mocno zaciemnić pomieszczenie. Dostępne są również tkaniny w tzw. formie plastra miodu czyli podwójnego materiału wypełnionego warstwą „foli aluminiowej”  który bardzo dobrze sprawdza się na oknach dachowych.

Profil żaluzji plisowanej jest wykonany z aluminium, który występuje w kolorze białym, brązowym, srebrnym lub kolorach drewnopodobnych. Sam mechanizm plisy oparty jest na prostym systemie przeciągania tkaniny po bocznych sznurkach konstrukcyjnych które mają również funkcję przytrzymywania tkaniny przy uchylonym oknie.

 

 

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

COPYRIGHT BY WINROL Ⓒ 2021 | REALIZACJA: MEDIA CLICK