fbpx

Żaluzje Drewniane

Żaluzje drewniane w ofercie firmy WinRol

Żaluzje drewniane są coraz częściej wybieranymi osłonami okiennymi. Połączenie funkcjonalności z eleganckim wyglądem podkreśli charakter stylowych i klasycznych wnętrz ale również tych bardziej charakterystycznych jak np. wnętrz industrialnych.
Wykonane są z sezonowego drewna egzotycznego lub bambusa.

Żaluzje drewniane oraz bambusowe 25mm i 50mm

Żaluzje drewniane składają się z podłużnych poziomo ustawionych lameli o szerokości 25 mm oraz 50 mm połączonych ze sobą za pomocą drabinki sznurkowej lub taśmowej. Jedną z ich głównych zalet jest możliwość dostosowanie ilości wpadającego światła do danego pomieszczenia przy jednoczesnym zachowaniu odpowiedniej prywatności. Za pomocą pokrętła lub sznura regulujemy stopień ułożenia lameli w naszym mieszkaniu.Możemy mocować je bezpośrednio do okna – żaluzja drewniana lub bambusowa 25mm oraz ściany lub sufitu – żaluzja drewniana lub bambusowa 50mm. Górny system żaluzji wykonany jest z aluminium w kształcie ceownika z otworem skierowanym ku górze. Schowane są w nim wszystkie mechanizmy a całość zamaskowana jest listwą drewnianą. W przypadku zastosowania żaluzji o dużych wymiarach istnieje możliwość zastosowania sterowania elektronicznego, które obsługiwać będziemy przełącznikiem naściennym lub pilotem.

Bogata kolorystyka żaluzji drewnianych i bambusowych pozwoli wybrać ten odpowiedni kolor nawet najbardziej wymagającym klientom szukających nietypowych rozwiązań. Każda z lameli zabezpieczona jest lakierem ochronnym jednak ze względów estetycznych zaleca się cotygodniowe oczyszczanie lamelek z drobnych osadów.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

Pomiary

Poniedziałek - Piątek
506 276 482