Potrzebne są doskonałej jakości żaluzje drewniane w zrównoważonej cenie? Nasza firma Winrol posiada takie osłony okienne w sprzedaży a pochodzą one od czołowych polskich producentów cieszących się renomą od wielu lat. Wszystkie komponenty do produkcji osłon przeciwsłonecznych z drewna posiadają certyfikaty i spełniają europejskie standardy jakości. Nasza firma jest znanym na rynku dystrybutorem osłon przeciwsłonecznych z drewna, zdobywamy dobre recenzje od naszych zadowolonych klientów. Jeśli trudno samodzielnie wybrać projekt żaluzji drewnianych do swojego salonu, sypialni czy pokoju dziecinnego, nasi eksperci doradzą nie tylko najpiękniejsze osłony okienne najlepiej pasujące do wnętrza, ale również najbardziej praktyczne pod względem obsługi i konserwacji.

Sprzedaż żaluzji drewnianych oraz praktyczne usługi od Winrol

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – montaż WinRol

Ktoś może pomyśleć, że zakup osłony przeciwsłonecznej można odłożyć na przyszłe lato. Ale w rzeczywistości problem regulacji światła wpadającego przez  okna jest aktualny przez cały rok. Zamówienie w Winrol żaluzji drewnianych o lamelach 25 mm i 50 mm pozwoli spokojnie podejść do wyboru, a nasza firma szybko zrealizuje usługę. Zapewniamy klientom usługę pomiaru, dlatego nie trzeba głowić się jak prawidłowo zmierzyć okno i jaką osłonę zastosować.

Mierniczy z naszej firmy przyjedzie w uzgodnionym terminie, dokona pomiaru otworu okiennego, przedstawi ofertę modeli żaluzji drewnianych i chętnie doradzi, które rozwiązanie konstrukcyjne będzie w danym przypadku najbardziej odpowiednie. To nie jedyna usługa z jakiej można skorzystać, zapewniamy montaż żaluzji drewnianych i udzielamy 2 letniej gwarancji nie tylko na nasze osłony, ale również na nasze usługi.

Dlaczego żaluzje drewniane od Winrol to najlepsze osłony przeciwsłoneczne?

Czy warto zamontować osłony przeciwsłoneczne z drewna? Aby odpowiedzieć sobie na to pytanie, wystarczy wyobrazić sobie, jak przed chwilą było przyjemnie siedzieć w słonecznym salonie przy filiżance porannej kawy. A teraz przy komputerze nie wiadomo, jak obrócić ekran, aby zasłonić obraz przed obsesyjnym blaskiem słońca.  Aby nie złościć się na próżno na słońce, lub na księżyc, którego światło nie pozwala spać w nocy, lepiej jest zainstalować żaluzje drewniane.

Aby to osiągnąć wystarczy zadzwonić do Winrol, a nasi doświadczeni specjaliści nie tylko przyjmą zamówienie, ale również doradzą szczegółowo modele żaluzji drewnianych, opowiedzą o zastosowanych materiałach i systemach sterowania. Posiadając już żaluzje drewniane na swoich oknach można korzystać z przyjemnych doznań, jakie one zapewniają. Jak miło będzie zamykając okna na noc, opuścić żaluzje zwłaszcza, gdy wiatr ciska w szybę a strugi deszczu lub promienie słoneczne bezlitośnie wnikają do środka.

Zalety żaluzji drewnianych

  • Oryginalny wygląd. Ze względu na swoją strukturę takie systemy wyglądają bardzo stylowo i bogato, są w stanie nadać każdemu pomieszczeniu wyjątkową atmosferę.
  • Długa żywotność. Dzięki naturalnym materiałom żaluzje drewniane nie blakną ani nie wypaczają się.
  • Wszechstronność. Szeroka gama kolorystyczna pomoże dobrać najbardziej odpowiedni model do każdego wnętrza. Ponadto można je bezpiecznie łączyć z zasłonami.
  • Niezawodna ochrona. Żaluzje drewniane doskonale chronią latem przed palącymi promieniami słonecznymi, zapewniając utrzymanie komfortowej temperatury w pomieszczeniu. A także zimą, utrzymując ciepło we wnętrzu.
  • Istnieje kilka mechanizmów kontrolnych – manualny i elektryczny. W naszej firmie można wybrać najbardziej dogodną dla siebie opcję.

Żaluzje drewniane – szykowny design otworu okiennego

Stylowa aranżacja wnętrz to cała sztuka. Piękny i nowoczesny design w detalu, zwłaszcza, jeśli chodzi o dekorację okien. Obecnie istnieje szeroka gama systemów ochrony przeciwsłonecznej, które nie tylko chronią przed jasnymi promieniami, ale także mogą nadać wnętrzu kolorowy akcent. Dlatego na największą uwagę zasługują żaluzje drewniane, które wyglądają bardzo stylowo. Ze względu na swój szacowny wygląd sprzedawane przez nas osłony z drewna są idealną opcją nie tylko do dużych otworów okiennych, ale także do małych.

Cechy modeli wykonanych z naturalnego drewna

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – montaż WinRol

Wszystkie produkty wykonane są z przyjaznych dla środowiska gatunków drewna – sezonowe drewno egzotyczne lub bambusowe. Szerokość lameli może wynosić 25 mm i 50 mm. Który wariant wybrać? Trzeba zastanowić się, jaki efekt chce się uzyskać. Jeżeli żaluzje drewniane oprócz osłony przeciwsłonecznej mają również pełnić rolę dekoracyjną lepszym wyborem będą modele 50 mm. Nie tylko idealnie zasłonią otwór okienny, ale także całą wnękę. Wyposażone w drabinki taśmowe oddają wizualnie efekt pięknych drewnianych okiennic.

Naszym klientom stawiającym na pierwszym miejscu efekt praktyczny doradzamy wybór żaluzji drewnianych z lamelami o szerokości 25 mm. Dlaczego? Takie modele montujemy na ramie okiennej w związku, z czym nie ma potrzeby ich każdorazowego podnoszenia podczas otwierania okna. Ponadto są proste w użytkowaniu a efekt estetyczny będzie osiągnięty, gdy zostaną zamontowane w pomieszczeniach urządzonych w stylu industrialnym.

Estetyczne, wysokiej jakości żaluzje drewniane tylko w Winrol

Tylko w naszej firmie klienci mają niepowtarzalną możliwość zamówienia wysokiej jakości systemu żaluzji drewnianych w najlepszej cenie na rynku. Dla nas renoma nie jest pustym frazesem, dlatego wszystkie produkty są najwyższej jakości. Zapewniamy fachowy pomiar, montaż, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jesteśmy otwarci na kontakt z klientem, chętnie służymy swoją wiedzą zawodową i udzielamy wsparcia na każdym etapie realizowania zamówienia.

Dziś drewniane żaluzje to nie tylko przedmiot luksusowy, ale także najlepsza opcja do dekoracji i ochrony przed słońcem. Ich faktura, wygląd i kolor pomagają stworzyć niezapomnianą atmosferę komfortu i ciepła. Lamele do produkcji żaluzji są starannie obrabiane, polerowane i pokrywane lakierem w odpowiednim odcieniu, dzięki czemu można je łączyć z różnymi wnętrzami. W zależności od wyboru wykończenia lameli, można wprowadzić do swojego domu ciekawy akcent dekoracyjny.

W naszej ofercie dostępne są żaluzje drewniane z lamelami pokrytymi lakierom transparentnym i widocznym usłojeniem drewna. A także z lamelami pokrytymi lakierem nietransparentnym, który zapewnia zakrycie faktury drewna. To od klienta zależy wystrój okna, dlatego jego poczucie estetyki jest tutaj najważniejsze. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania i udzielimy wszechstronnego wsparcia.