Firma Winrol jest dziś jest jednym z wiodących dystrybutorów systemów ochrony przeciwsłonecznej. Sprzedajemy estetyczne żaluzje drewniane z najlepszych gatunków drewna pochodzące od renomowanych polskich producentów, którzy mają duże osiągnięcia w tej branży. Kto potrzebuje takich osłon okiennych? Jeżeli w domu wszystko jest zrobione w naturalnym stylu i widoczna jest potrzeba zasłaniania okna, tylko żaluzje drewniane mogą idealnie współgrać z taką aranżacją.

Ponadto klasyka gatunku nigdy nie wychodzi z mody a naturalne składniki zawsze mają korzystny wpływ na zdrowie człowieka. Nasza firma oferuje produkty o najlepszym stosunku jakości do proponowanej ceny. Sprzedajemy najlepszy system żaluzji drewnianych do nowoczesnych wnętrz. Europejska jakość wykonania i wykończenia każdego elementu, niezawodność to cechy, które określają oferowane przez nas żaluzje drewniane. Lubimy się komunikować i rozmawiać o naszych produktach, dlatego zapraszamy do kontaktu.

Winrol posiada w ofercie tylko najwyższej jakości żaluzje drewniane

Lamele i większość elementów wykonana jest z naturalnego materiału a dokładnie z sezonowego drewna egzotycznego lub bambusa. Ich szerokość to 25 mm i 50 mm a połączone są drabinką taśmową lub sznurkową. Korzyścią, jaka jest odnoszona podczas korzystania z żaluzji drewnianych jest swobodne dopasowanie ilości światła, jakie przedostaje się do wnętrza, zachowując również całkowitą prywatność. Do obsługi tych ekologicznych osłon okiennych potrzebny jest jedynie sznurek bądź też pokrętło za pomocą, których można odpowiednio wyregulować sposób ułożenia lameli. Jakie sposoby mocowania są przewidziane dla żaluzji drewnianych? W przypadku modeli 25 mm można je instalować do okna, natomiast żaluzje 50 mm do ściany albo sufitu. Oczywiście górna część osłon wykonana jest z wytrzymałego aluminium i posiada formę ceownika z otworem zwróconym do góry.

Żaluzje drewniane wyglądają bardzo elegancko, ponieważ posiadane mechanizmy są tam dokładnie ukryte i zasłonięte ładną drewnianą listwą. Jeżeli nasi klienci posiadają duże okna, co wiąże się z koniecznością wykonania żaluzji drewnianych o większych rozmiarach, możemy zaproponować sterowanie elektroniczne z pilotem lub przełącznikiem naściennym. Sprzedajemy żaluzje drewniane w bogatej palecie kolorystycznej, co spotkało się z dużym zadowoleniem klientów, którzy mogą idealnie zaaranżować pomieszczenia. Zapewniamy, że wytrzymałość lameli jest na wysokim poziomie, producent pokrywa te elementy lakierem ochronnym, dzięki czemu nawet czyszczenie przebiega sprawnie.

Wsparcie ekspertów firmy Winrol zapewniane jest wszystkim klientom

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – montaż WinRol

Nasza firma prowadzi nie tylko sprzedaż żaluzji drewnianych, ale również zapewnia profesjonalny montaż na dowolnym otworze okiennym. Z przyjemnością uzupełniamy wnętrze mieszkania, domu, czy biura o nowoczesne rozwiązania z zakresu ochrony przeciwsłonecznej. Jeżeli nasi klienci potrzebują więcej chłodu i więcej komfortu, żaluzje drewniane pomogą w zrealizowaniu tych oczekiwań.

Drewniane osłony przeciwsłoneczne to nowoczesne, wysokiej jakości, trwałe, naturalne i ekologiczne rozwiązanie do każdego wnętrza. Kontaktując się z Winrol można uzyskać fachową poradę, wysokiej jakości pomiary i montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Jeśli pojawią się jakieś pytania, można do nas zadzwonić lub wysłać e-mail na podany adres.

Najważniejsze cechy żaluzji drewnianych oferowanych przez Winrol

Sprzedawane przez naszą firmę żaluzje drewniane wybierane są nie tylko ze względu na ich urodę, ale również ze względu na ich praktyczność.

Cechy wyróżniające nasze produkty:

  • Piękny design
  • Przyjazność dla środowiska
  • Ochrona prywatności
  • Dobra cyrkulacja powietrza
  • Prawidłowy rozkład oświetlenia
  • Łatwe czyszczenie.

Przy wyborze żaluzji drewnianych od współpracujących z nami producentów zwracamy uwagę na takie niuanse jak:

  • Komfort i łatwość użytkowania.
  • Ekonomiczna i długa żywotność.
  • Różnorodność modeli, wzorów, odcieni i materiałów.
  • Możliwość regulacji poziomu wnikania strumienia świetlnego do pomieszczenia.

Produkty z naszej oferty w pełni spełniają wszystkie te cechy i spełniają również europejskie standardy pod względem jakości i ekologiczności.

Dlaczego żaluzje drewniane od Winrol spełniają oczekiwania klientów?

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – montaż WinRol

Piękne, wygodne i praktyczne – to podstawowe zasady firmy Winrol, która jest otwarta na wprowadzenie do oferty żaluzji drewnianych produkowanych według nowych technologii. Zwracanie uwagi na panujące obecnie trendy w modzie pozwoliło naszej firmie stać się niekwestionowanym liderem dystrybucji żaluzji drewnianych. Musimy przyznać, że sprzedawane przez nas osłony przeciwsłoneczne z drewna do doskonały jakościowo system, w którym poziom materiałów, schludne elementy i bogata paleta kolorystyczna pozwalają nam zaproponować rozwiązanie pasujące do stylu i ducha każdego wnętrza. Dziś to nasza firma, jako doświadczony i odpowiedzialny dystrybutor żaluzji drewnianych, koncentruje się na funkcjonalności i dekoracyjności tych produktów.

To profesjonalny montaż i eksploatacyjne zaplanowane pomiary umożliwiają ich długie i niezawodne użytkowanie. Pomiar musi być przeprowadzony dokładnie, uwzględniając szczeliny ścian bocznych, tak, aby światło nie przenikało przez nie do pomieszczenia.Tworząc przytulny kącik i chcąc, aby pomieszczenie było świeże i nasycone powietrzem, najlepiej wybrać żaluzje drewniane na okna. Do wyboru jesteśmy gotowi zaproponować żaluzje zarówno o szerokości lameli 25 jak i 50 mm. Podczas pomiaru specjalista oceni, czy można zastosować taką czy inną szerokość lameli, a także zaproponuje różne opcje. Firma Winrol udziela dwuletniej gwarancji na sprzedawane żaluzje drewniane oraz wykonane usługi. Zapraszamy do skontaktowania z naszymi ekspertami wszystkich, którzy planują osłonięcie swoich wnętrz przed nadmiernym promieniowaniem słonecznym.