fbpx

Rolety Rzymskie

Rolety rzymskie w ofercie firmy WinRol

Stylowe rolety w modelu rzymskim nadadzą każdemu wnętrzu niepowtarzalnego charakteru a przy tym spełnią podstawowe funkcje osłonowe takie jak prywatność czy ochrona przed promieniowaniem słonecznym. Rolety rzymskie to idealne osłony okienne które ocieplą i stworzą odpowiedni klimat we większości wnętrz. Dla osób szukających wyjątkowego stylu proponujemy łączenie rolet rzymskich z firanami i zasłonami. Aby uzyskać odpowiedni efekt powinniśmy przesłonić roletami rzymskimi fragment ściany na całej szerokości okna a pozostałą cześć ściany poza oknem przesłonić już zasłonami. Stworzenie “naturalnej ściany” z rolet rzymskich i zasłon zachwyci niejednego obserwatora tego rozwiązania.

Funkcje jakie spełniają rolety rzymskie

Nowoczesna i funkcjonalna forma karnisza systemowego do rolet rzymskich, wpływa na sposób w jakim tkanina segmentowo składa się do góry. Wszystko to odbywa się manualnie przy pomocy łańcuszka koralikowego którym sprawnie podnosimy tkaninę do góry. Istnieje również możliwość wykonania sterowania elektronicznego przy pomocy pilota lub przełącznika naściennego który za nas zwinie materiał. Ogromna ilość tkanin daje wiele możliwości wyboru, zależnie od potrzeb i funkcji jakie mają spełniać. Musi jednak pamięć, że rolety rzymskie to przede wszystkim osłony dekoracyjne które w pierwszej kolejności stanowią o dekoracji naszego okna.

Wszystkie tkaniny wyposażone są w poziome fiszbiny które umożliwiają nam równomierne podnoszenie materiału do góry, który ostatecznie połączony jest z karniszem systemowym przy pomocy rzepu.

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?

Umów się na spotkanie z naszym doradcą.

WinRol


NIP: 8982119415
Regon: 022023461

Wzorowy

Fachowiec

Salon firmowy

Al. gen. Józefa Hallera 78/2a
53-324 Wrocław

Poniedziałek - Piątek
11:00–17:00

biuro@winrol.pl

515 776 042

Pomiary

Poniedziałek - Piątek
506 276 482