Winrol jest uznanym na rynku dystrybutorem żaluzji drewnianych wykonanych z sezonowego drewna egzotycznego lub bambusa. Produkty znajdujące się w naszej ofercie pochodzą od krajowych producentów drewnianych osłon okiennych, którzy znani są z wprowadzania na rynek najwyższej jakości żaluzji własnej konstrukcji. Dzięki temu potrafimy dla naszych klientów stworzyć atmosferę komfortu w domu lub biurze. Wiemy, jak to zrobić! Wystarczy skontaktować się z naszą firmą i zamówić żaluzje drewniane z montażem a nasz mierniczy przyjedzie pod wskazany adres, dokona pomiarów i będzie służył swoim doradztwem.

Żaluzje drewniane od Winrol

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – montaż WinRol

Żaluzje drewniane tradycyjnie wykonuje się w dwóch rodzajach – 25 mm i 50 mm. W przypadku otworów o standardowym rozmiarze w małych pomieszczeniach lepiej nadają się te mniejsze, a szerokie lamele będą wyglądać organicznie na ponadwymiarowych niestandardowych oknach. Drewno jest cięższe niż plastik, a duże konstrukcje przeciwsłoneczne są ciężkie.Ta okoliczność może spowodować utrudnienia w działaniu produktu, ale na szczęście problem ten jest eliminowany przez zastosowanie rozwiązań automatycznych, sterowanych zdalnie.

Żaluzje drewniane są równie skutecznie mocowane zarówno do otworu okiennego, jak i do ściany nad oknem oraz sufitu. Wybór metody instalacji zależy od praktyczności i osobistego gustu. Po zamontowaniu w otworze okiennym oszczędza się miejsce na parapecie. Bogata gama naturalnych odcieni pozwala dobrać żaluzje drewniane do niemal każdego wnętrza.

Dlaczego warto zamówić żaluzje drewniane w Winrol?

  • Każdemu klientowi gwarantujemy doradztwo i rzetelną wycenę
  • Udzielamy 2 letniej gwarancji na sprzedawane żaluzje drewniane oraz montaż
  • Gwarantujemy najwyższą jakość sprzedawanych produktów
  • Przyjęte zamówienia realizujemy szybko.

Nasza firma ma duże doświadczenie w sprzedaży żaluzji drewnianych i współpracuje z rzetelnymi producentami, dlatego cieszymy się zaufaniem naszych klientów, którzy wystawiają pozytywne opinie na temat naszej pracy. Zamawiając u nas montaż żaluzji można liczyć na wykonanie tej usługi w dowolnym terminie, dopasowujemy się do potrzeb naszego klienta. Po upływie okresu gwarancji nie pozostawiamy nikogo bez wsparcia technicznego, zapewniamy serwis pogwarancyjny.

Dlaczego żaluzje drewniane stały się tak popularnym rodzajem osłon okiennych?

Żaluzje drewniane
Żaluzje drewniane – montaż WinRol

Zdajemy sobie sprawę, że duże grono naszych klientów ceni sobie produkty naturalne, dlatego oferujemy żaluzje wykonane z ekologicznego materiału, jakim jest drewno. Instalując takie osłony w swoich wnętrzach uzyskuje się doskonały efekt estetyczny i dekoracyjny. Aby dokładniej zapoznać się z katalogiem i poznać ceny naszych produktów, można do nas zadzwonić a nasi specjaliści zaprezentują wszystkie dostępne opcje i pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie.

Żaluzje drewniane posiadają świetny wygląd, prezentują się niezwykle stylowo, oryginalnie i porządnie. Ożywiają i dekorują każde pomieszczenie, tworząc przytulną atmosferę w mieszkaniu. Drewniane lamele powstają przy użyciu nowoczesnej technologii i pokryte są specjalną warstwą, która chroni je przed wypaleniem, kurzem i ekstremalnymi temperaturami. Dzięki temu żaluzje drewniane nie odkształcają się i doskonale zachowują swój wygląd. Jedynym warunkiem jest, aby poziom wilgotności w pomieszczeniu nie był zbyt wysoki.

Sprzedawane przez naszą firmę Winrol żaluzje drewniane pozwalają łatwo i wygodnie regulować poziom oświetlenia za pomocą standardowego mechanizmu sterującego. Zamknięte całkowicie blokują dostęp światła i tworzą w pomieszczeniu przyjemny zmierzch. Te produkty tak szybko nie zbierają kurzu i nie potrzebują częstego czyszczenia. Ewentualne zabrudzenia uda się w prosty sposób usunąć za pomocą odkurzacza lub mokrej szmatki. Drewno i bambus to naturalne i przyjazne dla środowiska materiały, które są całkowicie bezpieczne dla zdrowia: nie wywołują alergii i nie wydzielają żadnych szkodliwych substancji. Zapewniamy, że nasi monterzy szybko i sprawnie wykonają montaż żaluzji drewnianych na konstrukcjach okiennych z tworzyw sztucznych, drewna, aluminium. Żaluzje są montowane na specjalnych wspornikach i bezpiecznie utrzymują się w pozycji pionowej.

Co wyróżnia Winrol na tle innych sprzedawców żaluzji drewnianych?

Pełen zakres usług:

  • Kalkulacja kosztów
  • Przyjęcie zamówienia
  • Pomiary
  • Dostawa
  • Montaż
  • Serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Oferujemy duży wybór tego rodzaju osłon okiennych, każdy model cechuje doskonała jakość i zrównoważone ceny. Sprzedajemy żaluzje drewniane sterowane ręcznie oraz o napędzie elektrycznym, wybór należy do klientów naszej firmy. Posiadamy trzy kolekcje, aby każdy mógł idealnie dopasować żaluzje drewniane do swoich okien i aranżacji wnętrza. Kolekcja Modern wyróżnia się tym, że na lamele naniesiony jest lakier nietransparentny, który zasłania strukturę drewna, powodując, że posiadają one wyrównaną barwę. W pozostałych kolekcjach Bambo i Natural producent wybrał lakier transparentny zapewniający oddanie idealnego usłojenia drewna. Poszukując żaluzji drewnianych w naturalnych odcieniach proponujemy wybrać kolekcję Natural, natomiast miłośnicy bardziej podkreślonej struktury drewna powinni zdecydować się na kolekcję Bambo.

Stała optymalizacja procesów dystrybucji pozwala nam oferować klientom atrakcyjne ceny i krótkie terminy realizacji zamówienia. Posiadamy produkty funkcjonalne i eleganckie dopasowane do okien domów prywatnych, biur, gabinetów lekarskich, przedszkoli itd. Dzięki korzystaniu z naszego fachowego doradztwa uda się stworzyć niepowtarzalny wystrój wnętrza i osiągnąć wymarzony komfort. Każde pomieszczenie uzyska jedyny w swoim rodzaju design i skuteczną ochronę przed słońcem. Zapraszamy do kontaktu, wszystkich klientów zainteresowanych zakupem i zamontowaniem żaluzji drewnianych a na pewno uda się nam znaleźć najkorzystniejsze rozwiązanie dopasowane do potrzeb.